Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 24.11.2017, 7:42

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Druhý pokus o sraz v Kajlovci 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Druhý pokus o sraz v Kajlovci
Krtek píše:
Bylo by dobré spočítat "zbylé vojáky" na bojišti po minulotýdenních lijácích. Napiště prosím, kdo přijede a pokud možno kdy a na jak dlouho, jak se stravou, ať můžeme dát do kupy nějakou tu "soupisku".
Radku, u tebe to vypadá, že ve čtvrtek večer obalamutíš žaludek opékanými špekáčky, stejně jako většina ostatních, takže u tebe se patrně jakákoli další plánovaná či objednávaná strava škrtá. Stav se pak ve čtvrtek v Hradci cestou v potravinách pro snídani, v kermpu nic pod zub neseženeš.

Krtku, špekáčky budou ve čtvrtek, ale co v pátek? Na snídani mívám obvykle věci s sebou, ale večeři bych určitě uvítal pořádnou, když pak pojedu ještě 100 km zpátky v noci.

21.5.2014, 10:01

Odpovědět s citací
Radku, to víš, že mi to trošku vrtalo hlavou, co s tebou. Je totiž na 100% jisté, že budeš po té stovce hladový. (tedy přesněji v tuto chvíli mluvím o té naši, pokud se ji povede zdolat). Radku, uvidíme na místě, jestli by šlo "ukecat" pro tebe na pátek večer sólo večeři a když ne, dojde na tvou, již dříve nahozenou variantu, že tvou sbotní porci snídaňovou, zbaští hladoví členové z CB.
To. Dáša. Kolonka "strava" u Hrazda team opravena :wink:

21.5.2014, 16:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Tak dnešní práci mám už za sebou.
Návrat z povedené páteční vyjížďky vyšel bez chyby. Bylo bezvětří, přijel jsem už po třetí ráno, bylo to 103 km. Vzal jsem to přes kopečky do Hranic a pak už pořád po rovině, kde se rychlost držela na třicítce. Ještě jsem se do sedmi i vyspal (ale na "pětce" líp) :)
Cestou jsem viděl srnky a prasata, ale žádné zelené mžitky, takže se mi na "pětce" spalo asi dobře. To celodenní poležení v pátek bylo taky docela osvěžující.
Přes den tady u nás dnes nebylo až tak horko, spadlo jenom pár kapek a k tomu žádný vítr.
Tak doufám, že dnešní vyjížďka vám taky vyšla krásně.

24.5.2014, 18:40

Odpovědět s citací
Velké poděkování Zdenkovi a Krtkovi za zorganizování srazu, tentokrát to neměli kvůli počasí vůbec jednoduché, ale nakonec to přece jen vyšlo a sluníčka bylo až dost. Po rozloučení z Vaší pohodové trasy jsme se dostali do kopečků a i nám se podařila ujet 100, spali jsme před Šternberkem a dnes došlapali domů. Bouřkám jsme se vyhnuli, takže jsme zmokli jen lehce. Všem Vám přejeme zítřejší prima dojezd.

24.5.2014, 22:44

Odpovědět s citací
Munzarata hlásí, že už mají za sebou bezproblémový návrat, světový pohár XC v Novém městě na Moravě, GdI i bramborové medaile našich hokejistů a hlavně pohodový a vydařený sraz v Kajlovci, za který děkují trojce z pětky

25.5.2014, 17:54

Odpovědět s citací
Též jsme doma

25.5.2014, 19:52
Profil Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Tak já dnes po 82 km jsem dorazil ve 4 hod. domů. Díky Milanovi a Zdenkovi za organizaci a ostatním za dobrou náladu :). Moje fotky: https://plus.google.com/photos/114673260498272148431/albums/6017429719757456801?authkey=CL2Qw436tNS47QE

25.5.2014, 20:39

Odpovědět s citací
MUNZARATům se digi-vzpomínky na plus.google.com líbí, litují Zdenka a Lenku a připojují slíbený RECEPT na doplněk stravy "BEZOVICA" :

TECHNOLOGICKÝ POSTUP na výrobu sirupu na přípravu „BEZOVICE“ :
- 30 ks květů černého bezu
- 70 g kysliny citronové
- 2 ks citronů, omýt a nakrájet na kolečka

Přelít 2 litry převařené (pitné) studené vody a nechat vyluhovat 24 hodin.
Takto získaný výluh přelít ( zfiltrovat ) přes hadr ( zbytky květů vyždímat )
a přidat cca 3 kg cukru a za občasného míchání nechat rozpustit.

Získaný sirup naplnit do láhví - na hladinu přidat špetku volaakého konzervačního prostředku *) a skladovat v chladnu.
Po přidání vychlazené pitné nebo neochucené minerální vody vznikne osvěžující a léčivý nealkoholický nápoj – po přidání do čaje pak jako léčivý tea na všechno
(vhodné pro řidiče, cyklisty i Hopíka)

Pozn.:
*) na základě zkušeností získaných v rámci Kajlovského srazu CYKLOBANDY doporučujeme nahradit tato konzervační svinstva alkoholem ( nepoužívat metyl )
v poměru 1 : 1 objemově
a takto vyrobenou 20 až 25 % „BEZOVICU“ používat vnitřně ke zlepšení nálady …

25.5.2014, 21:45

Odpovědět s citací
Pepo, už cítím, jak to voní . :)
Za tým organizátorů Vám všem ještě jednou děkuji za vytvoření moc prima atmo po celý sraz a že jste mile přehlídli drobný nedostatek v navigaci v průběhu sobotní trasy. :ok:
Cesta se Zdeňkem do OV ubíhala dle plánů, dojeli jsme tam dle časového předpokladu. Domů jsem přijel vlakem něco po poledni a už se moc těším, až se proberu fotkama.

25.5.2014, 22:26

Odpovědět s citací
děkujeme za recepísek na bezovou mňamku. Hopi team dorazil po pohodové cestě vláčkem z Opavy do Šenova a po akorátně vychlazených Svijanech domů v jednu po poledni. Sraz byl úplně boží, počasí se vyvedlo, trasy byly skvělé, zámky nádherné a mejdany na pětce bezkonkurenční. Už se těším na organizovaně neorganizovaný sraz na podzim :wink:

25.5.2014, 22:36

Odpovědět s citací
Pro ty, kteří mají rádi adrenalin.
Doporučoval bych, aby organizátoři dalších srazů jen sdělili měsíc nebo dva (např. květen-červen), případně stát, kdy a kde se bude sraz pořádat a ostatní by nechali v napětí.
V pondělí před nastávajícím srazem by sdělili, že nastal právě čas a místo by určili nejlépe souřadnicemi GPS. Ať si to každý najde sám. Pro ty, kteří mají rádi adrenalinu více, informovat až ve středu před srazem, případně ve čtvrtek ráno.No a ti, kteří adrenalin nemusí a necití se býti dostatečně praštění, tak ať jsou doma za pecí.

Naposledy upravil yaris dne 1.6.2014, 11:56, celkově upraveno 1

27.5.2014, 13:34

Odpovědět s citací
:D :D :D :D :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

27.5.2014, 14:15

Odpovědět s citací
Po Yarisově posledním příspěvku a po rozhovoru s Krtkem odstupuji jako vedoucí srpnového srazu.Termín a to 14.-17.8.zůstává,lokalita Lipník záleží na Krtkovi.
To,že Yaris nenašel na minulém srazu nic pozitivního,bych ještě zkousnul,ale ten poslední příspěvek je na mě moc.Osobně bych chtěl všem poděkovat za účast v Kajlovci a to i přesto,že byl sraz odložen o týden a počasí bylo lepší než v termínu,že oslava Krtkových 50tých narozenin není zdokumentována,ale proběhla ke Krtkově spokojenosti,že nebylo občerstvení každých 10km,ale vozili jste si jídlo a pití sebou,že se ujela první cyklobandí stovka i když byla tam a zpět,že neproběhla organizovaně návštěva zámku v Hradci,že jste někteří byli nevyspání po probdělé noci na pětce a že meníčko v Kravařích se moc nevyvedlo.Věřte,že po těchto zkušenostech ode mne neuslyší další organizátor ani slova výčitek,neboť jsem si vyzkoušel,že se člověk nemůže zavděčit všem.Zdeněk

27.5.2014, 16:03

Odpovědět s citací
Zdendo na mě je zase moc, co všechno dokážeš na sebe vztáhnout. I to, co se tě netýká ani milimetrem. Tys, bohužel, nepochopil vůbec nic. A to je mi opravdu líto. Ale nemůžu s tím nic udělat. Ty si halt každé moje slovo a písmeno vysvětlíš po svém a ještě úplně blbě. Všude hledáš čerty a nepřátele. Ale netuším proč. A jak jsi došel k závěru, že jsem právě já nenašel na srazu nic pozitivního, to vážně nevím.
Příště zůstanu doma a nebudu vás již svou přítomností obtěžovat.

Naposledy upravil yaris dne 28.5.2014, 16:06, celkově upraveno 1

27.5.2014, 17:02

Odpovědět s citací
:cry: :cry: co to čtu??
Ještě, že jsme tedy zůstali doma :D :D

28.5.2014, 9:42
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další