Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25.3.2017, 5:49

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 112 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Mohelnice 2012 video setkání 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Mohelnice 2012 video setkání
Yarisu,
MUNZARATA hlásí, že všechno funguje jak má a vysekávají poklonu a uznání za to co se Ti z těch komplikovaných vstupů nakonec podařilo vytvořit :vykr: :vykr: :vykr:
Je to krásná vzpomínka a rádi se s ní budeme chlubit, aby nám ostatní záviděli jakého borca-rejžu CYKLOBANDA má :ok:

P.S.
Současně se omlouvám za to nesmyslné "našeptávání" do kamery a super-falešné pokusy o zpěv při zapíjání Hop, Hop Hopíka (o hymně nemluvě - to by se i kníže musel červenat)

26.5.2014, 14:08

Odpovědět s citací
Pepo, nebýt Vás, kvalitních kameramanů, dílo by nevzniklo :)
No, se zvukem jsem se docela vyztekal. To je fakt. A dost jsem toho i, v zoufalství, vystříhal.
Ale podstata je, myslím, zachycena. Na hotovém díle máš, jako každý, kdo se na tom podílel, zpětnou vazbu. Já těch chyb dělám o něco míň, protože to pak mám z první ruky a musím to poslouchat pořád dokola. Ale stejně potom při natáčení zapomenu a zase něco zmastím.
A potom si zase nadávám a slibuju, že se příště polepším. A taky potom trochu sázím na to, že to ostatní až tak nevnímají jako já. Já si na tom asi víc hledám chyby.

26.5.2014, 16:37
Profil Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Yarisu, díky za útěchu - Munzi

26.5.2014, 19:53

Odpovědět s citací
Velké poděkování Yarisovi za parádně zpracované video z Mohelnice. Měl jsi to hodně těžké a svého úkolu jsi se zhostil se ctí. Už jen to, že jsi s námi nejel a dávat to pak dohromady ze třech kamer je velký úspěch. Takže ještě jednou velký dík, byl to vlastně ,,náš'' sraz a jsme spokojeni.

28.5.2014, 21:59

Odpovědět s citací
Kdybych věděl, že dělám poslední, snažil bych se ještě víc :wink: Kamery byli 4.
Pepovi ještě udělám Karlov. Pokud to bude chtít.

29.5.2014, 9:34
Profil Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Yarisu,
to víš, že bychom byli rádi - oba máme Praděda a jeho okolí rádi a protože navíc žičilo hezké počasí, bylo by fajné ty nachytané digi-vzpomínky zpracovat, aby jsme mohli při jejich sledování vzpomínat na hezké chvíle prožité na podzimním srazu 2013.
Už kvůli tomu nezapomenutelnému Karlovskému orlojovi se přimlouvám a nabízím pomoc při případném popisu tras, luštění zachycených objektů a výhledů či řasové synchronizaci digošek ...

P.S.
Jsme přesvědčeni, že nás podpoří a zájem projeví i ostatní i ostatní CYKLOBANDITI ...
Za ochotu a vstřícnost předem děkují a za zahájení tvůrčí práce na této akci lobují

MUNZARATA

3.6.2014, 22:14

Odpovědět s citací
Yarisu, konečně jsem si našel čas v klidu se pořádně podívat na celé to super video. To je velká událost, protože si pořád říkám, že jednou bude čas dát si nějaký film, když už tam ta velká placka je - a od posledního CB videa prakticky zas nic. Jednou to bude nejstarší nevysvícená plazma.
Na technických detailech až tak nezáleží, akorát skutečná kamera se nezapře. I když to jinde zní jak z telefonu a ještě u cizího ucha (za což samozřejmě nemůžeš), tak s dobrou aparaturou není nutné vůbec hýbat s hlasitostí a je tomu rozumět všude.
A protože soundtracku vždycky věnuju zvýšenou pozornost, mám jeden netradiční dotaz:
Co je to za řízné disco 70. let, co je slyšet v menu první části? To vůbec neznám. A jakmile začne zpěv, je to useklé.
Chtěl jsem se zeptat i na tu část předehry v druhé části, ale během psaní mi to najednou docvaklo. A-Ha, I Call Your Name (sice v kvalitě let současných).
Každopádně je za tím vidět zas velký kus práce.

25.7.2014, 23:59
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 112 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8