Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.5.2017, 18:29

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Náměšť na Hané - jarní sraz 2017 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek Náměšť na Hané - jarní sraz 2017
Poslení naše domluva k jarnímu srazu byla navržena jako výběr z návrhů. Takže předkládáme náš návrh a těšíme se na další.
Základna v Náměšti na Hané a společně se podíváme do Chudobína, projedeme Pomoraví - obelisk, Templ, Horku nad Moravou - minipivovar - Sluňákov- Křelov - fort, Drahanovice - Černá věž, Slatinice - léčivá voda, Velký Kosíř - rozhledna, Čechy pod Kosířem - zámek, Terezské údolí..

1.1.2017, 17:34

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Náměšť na Hané - jarní sraz 2017
To je tedy fofr Ájo. Zdá se, že už máš poměrně dobře ucelený návrh trasy a že nic neponecháváš náhodě. Pomoraví je místo, kde je radost pobýt a myslím, že jsi s nabídkou potěšila hlavně Zdeňka. Jak jej znám, tak s oblibou doporučuje na jarní sraz trasu na rozjezd v nějakém, pokud možno málo kopcovitém, "režimu". Tohle by mohlo sedět :ok:

3.1.2017, 0:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Je vidět,že mě Krtek za ty cyklobandí roky dobře poznal,takže opravdu se mi tyto trasy líbí.

12.1.2017, 13:40

Odpovědět s citací
co co co co cóóóó .... jak Zdenek???? to-to-tohle vždycky říkám já!

Ájo, Pájo -pro tento návrh hlasuju rovnou trojhlasně!!!!! Pokud jde o mne, tak další návrhy už ani být nemusí :wink: ... jupijahééj - IT se pojede podívat domů....!! :mrgreen:

4.2.2017, 10:32

Odpovědět s citací
To vypadá moc dobře, jsem také pro. Akorát nevím jestli v tom termínu dostanu volno...
Ale jinak bych určo přijel :)

5.2.2017, 21:17

Odpovědět s citací
Na posledním srazu jsme se domluvili, že každý, kromě Krtka a Pepy, navrhne nějaký sraz na jaro a pak se bude hlasovat. Takže čekáme i na Vaše nápady!

5.2.2017, 22:53

Odpovědět s citací
nuže dobrá, játedy za HrazdaTeam navrhuji jet Kosíř, Náměšť, Plumlov, Litovel.. prostě órodnó Hanó.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

6.2.2017, 16:39

Odpovědět s citací
Záležitost kolem pořádání jarního srazu se mne, díky pořádání posledního letního 2016 přímo netýká, ale mohu být nápomocen jinak. Zkusil jsem si tedy letmo projet vlákna, co se už kde o této záležitosti "šustlo". V posledních příspěvcích diskuse k letnímu srazu byla přiřazena zmínka, že jsme se na tomto srazu shodli na termínu jarního srazu na konci května 2017.

Jako první se o srazu zmínil Radek. Nabídl trasy kolem Prostějova po rovinkách, občas mírných kopečcích s finále na Košíři, kde by si rád konečně vylezl na rozhlednu. Nerad by byl, aby byl sraz začátkem května, kdy mu kolidují různé cyklo akce.

Zdeněk tehdy prozradil, že svůj návrh trasy má už vymyšlený, ale potíž je zatím s ubytováním. Termín dle něho taky na konci května. (psáno 11.8. 2016) Momentálně už vím novější info, že by mu více pasoval termín na začátku května (5.,6.a 7.5), kdy má o těchto dnech volno. Ke konci května si musel přehazovat šichty s kolegy, ev. by se přijel alespoň ukázat, kdyby to nevyšlo.

Na novém vlákně k jarnímu srazu byl první příspěvek od Áji. Základna v Náměšti na Hané a společně se podíváme do Chudobína, projedeme Pomoraví - obelisk, Templ, Horku nad Moravou - minipivovar - Sluňákov- Křelov - fort, Drahanovice - Černá věž, Slatinice - léčivá voda, Velký Kosíř - rozhledna, Čechy pod Kosířem - zámek, Terezské údolí.. (bez termínu)

Asterix byl pro tuto trasu, akorát neví, zda dostane v tomto termínu volno. (Pozn. Krtek..myslel jsi konec května?)

HrazdaTeam navrhuji jet Kosíř, Náměšť, Plumlov, Litovel.. prostě órodnó Hanó.... (bez termínu)

Nuže, návrhy by už byly, v podstatě soustředěné do jedné lokality. Bohužel si v paměti nevybavuji, kde měl v plánu nás provést Zdeněk. Třeba někde taky tam, ale tipuji to spíše někde k Hranicím na Moravě.

Další otázkou je termín. Mluvil jsme s Jarykem, ten má volných políček v kalendáři dost, není zatím svázán žádným programem v květnu, takže mu to vyhovuje kdykoli, klidně i konec měsíce. Co se týče mne, včera jsem sondoval doma ten prodloužený víkend na začátku května a moc jsem neuspěl, kvůli jisté záležitosti. Takže se přikláním k termínu kolem 20. a nebo 27. května a k trase od Áji.

Tak si v klidu k rozhodování sedněte, dejte si lahvinku dobrého vínka a vyberte to nejvhodnější a nejlepší. Rád Vás na jarním srazu všechny jmenované i nejmenované v co největším počtu opět uvidím. :drink: :slunko: :kytka:

14.2.2017, 18:36

Odpovědět s citací
Ahojky!Jen pár vět ohledně jarního srazu.Jsem pro trasu Áji ale v termínu 20.5 i 27.5 bych s největší pravděpodobností nemohl přijet.To by musel Mittal přibrat nové zaměstnance,aby si mohl vybrat 20 dnů staré dovolené.Mějte se fajn.Zdeněk

15.2.2017, 8:20

Odpovědět s citací
my tak nějak automaticky počítáme se začátkem května - jako vždy kolem svátků - taky řešíme dovolenou, neb Mittal je prostě Mittal, jak řekl Zdeněk.

Jo a jinak rozhledna na Kosíři je zavřená a je na ni zákaz vstupu, neb má údajně narušenou statiku. Tož tak.

16.2.2017, 10:09

Odpovědět s citací
Krtek nám to pěkně shrnul, takže pro nás je teď nejdůležitější domluvit se na termínu. Pokud se neshodneme ani na jednom termínu v květnu, zvolme 2.- 4.6. To Vám nepasuje?

17.2.2017, 10:54

Odpovědět s citací
S těmi rozhlednami máme nějak smůlu. Buď nám některou "před očima" zbourají (Deštná) a nebo raději znemožní přístup (Kosíř).

Možná svým příspěvkem plánování termínu zkomplikuji, možná ulehčím. Důležité je, že díky nejnovějším událostem jsem zatím "volný" pro celý květen i část června. Stejně jako Jaryk. Ještě sice nevím, jak budu mít směny, ale to se nějak poddá.

Ájo, vzhledem k vývoji velkého rozptylu termínů, které nám pasují, by možná nebylo špatné zapomenout na naši dohodu s volbou místa a pořadatele jarního srazu. Takto se těžko někdy dohodneme. Každý pořadatel potřebuje mít nějakou vizi trasy, také potřebuje mít čas na zajištění ubytování, kdy je jednou z rozhodujících položek pevný datum srazu. Čas běží velice rychle a není vždy dobré zařizovat potřebné na poslední chvíli. I když v tvém a Mirkovém případě se to tehdy v Mohelnici mimořádně povedlo. :ok:
Z tohoto důvodu bych byl pro uspořádání jarního srazu dle tvého návrhu a abys nám zadala pevné datum. Tak to bylo více méně v CB zažité a ostatní se snažili, co nejlépe přizpůsobit. Víme všichni dobře, že nikdy se nevyhoví všem a někdo bude muset své plány občas pozměnit. Nepatřím sice mezi ty, kteří mají nalinkovaný svůj život na půl roku dopředu, ale vím, že jezdí a nebo jezdili s námi na srazy takoví, co to tak měli. Proto čím dříve se čas srazu oznámí, bude lépe .
Neměj mi prosím Ájo za zlé, že to hážu na tvá bedra, ale nadmíra "demokracie" ve formě výběru data všemi takto na dálku je mimořádně těžký úkol. Něco jiného by bylo, kdybychom byli na jednom místě. Tedy snad.
Posledně jsme to odložili na jaro a i když do jara ještě pár dní zbývá, nevypadá to, že by nastal posun dopředu.
Ještě krátká info. Zdeněk na začátku června nemůže. Má domluvenou hromadnou akci na kolech.

Naposledy upravil Krtek dne 19.2.2017, 15:17, celkově upraveno 1

18.2.2017, 19:24

Odpovědět s citací
Krtku nemyslel jsem konkrétní datum. Jen neumím říct dopředu zda mě pustí nebo ne, záleží na více okolnostech

18.2.2017, 22:38

Odpovědět s citací
MUNZARATA z Beskyd se omlouvají,
že se teprve teď a díky Jarykovu upozornění zjistili, že se už blíží jaro
resp. že se plánuje Jarní sraz CB.
Zatím jsme se ještě neprobudili ze zimních radovánek,které se letos díky dárečku od Ježíška změnily v KOLO-BĚŽKOVÁNÍ.
Jsem rád, že si běžkaři (kromě Jizerek a Krkonoš) začínají pomaly zvykat, že se na běžeckých trasách dá v pohodě jezdit i na SNOW-BIKOVI (Tlusťochovi).
Zkoušeli jsme to začátkem ledna na konci světa na Šumavě (Jelení vrchy nad Novou Pecí), koncem ledna pár dní kolem Hochfilzenu v Rakousku a před týdnem v Pradědově říši
se základnou u Ostřížka v Karlově (kterou si snad ještě pamatujete ze srazu v Jeseníkách - pokud si to chcete připomenout, kukněte do ÚSCHOVNY na odkazy

odkaz na zásilku s videem : www.uschovna.cz/zasilka/LICRMS5SCKFTGBRN3UU

odkaz na digi-vzpomínky Karlov: . www.uschovna.cz/zasilka/LIXTNA8MLBH8GNJK6MB

Navrhovaného jarního srazu se základnou v Náměšti se rádi zúčastníme,
pokud nebude v termínu 31.5. až 4.6.2017
, ve kterém už máme domluveno bikování
s kopřivnickým CYKLOARTEM, se základnou v Jedovnici.

Pohodový a klidný (bohužel už) jarní večer přejí a zdraví MUNZARATA z Kopru.

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

27.2.2017, 21:40

Odpovědět s citací
Pepo, ten zážitek s tímto kolem na Pradědu a ještě po takové sněho - dálnici, tak ten musel stát za to. Myslím, že ten kdo tě tam viděl a sám jezdívá na kole, tak jej museli pěkně zasvrbět nožičky.
Ten tvůj příspěvek má ale malou chybičku. Povedlo se ti tam dostat 2x stejnou fotku. Ale za to, že jste slíbili letos účast na jarním srazu, tak budiž "odpuštěno"

28.2.2017, 18:54
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další