Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25.9.2017, 2:52

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 Letní sraz Kysuce 2016 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek Letní sraz Kysuce 2016
Ahoj Cyklobandité. Na právě proběhlém srazu jsme se shodli na termínu dalšího srazu uprostřed léta, konkrétně od 29. - 31.7. 2016. Proběhne někde na Kysucích, jak jsem navrhl na srazu. Lokality buď Oščadnica, Krásno nad Kysucou a nebo Nová Bystrica. Místo ubytování ještě nedovedu určit, čekám na odpovědi o volných kapacitách, pak se rozhodnu. Ubytování by stálo něco mezi 8 - 10€. Zatím by se mi velice hodilo vědět aspoň přibližný počet účastníků. Momentálně "operuji" s počtem stejným jako ve Velké Kraši. Za co nejvíce urychlené potvrzení účasti vám všem předem děkuji.

27.5.2016, 15:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Letní sraz Kysuce 2016
Ahoj Krtku, no, to rychlost. Jsme rádi, že jsi se dalšího srazu ujal a hlásíme se. Stan bereme s sebou.

29.5.2016, 20:00

Odpovědět s citací
Hlásím se na sraz.Zdeněk

29.5.2016, 21:05

Odpovědět s citací
Také potvrzuji účast. Hezký večer.

29.5.2016, 22:04

Odpovědět s citací
Děkuji všem, kteří již stihli dát avízo o účasti na letním srazu. Přijde to vhod jak mně, tak i ubytovateli. Věřím, že ostatní dají vědět o sobě co nejdříve a předem jim děkuji.
Mezitím proběhl výběr ubytování, takže už sem můžu hodit konkrétní nabídku. Jedná se o "Penzion U drevorubača v Oščadnici". Cena u 2 lůžkových pokojů (č.2,3 a 4) vesměs 8 € za noc (za lůžko), pokud by jela Jarykova parta komplet, je tam možnost přistýlky za 5€ na dvoulůžkovém pokoji č. 5. Pro Áju s Mirkem mám potvrzeno, že můžou stanovat na plácku, který je součásti areálu.
Info o penzionu:www.drevorubac.sk
ceny pokojů:http://www.drevorubac.sk/index.php/cennik
koukněte také na jídlo: http://www.drevorubac.sk/images/stories ... E_MENU.pdf

29.5.2016, 22:45

Odpovědět s citací
Tentokrát mě zas pro změnu nepustí v práci - jak jsem byl rád, že v tu dobu není nic v plánu a tudíž nemusím podporovat škodolibost vedení.
Tak nic. Ale co bych přece jenom mohl - přijet v sobotu odpoledne a v neděli zas zpátky, vzal bych rychlejší silniční lehokolo, mimo asfalt nevhodné - letos už dvakrát jsem si ustlal na šutrech.
Starší lehokolo má naopak novou vzduchovou vidlici, čímž se stalo ještě vhodnějším a rychlejším v terénu (na což jsem si rychle zvykl a pak se nestačil divit, co to v lese udělá na tom druhém neodpruženém).
Takže fakt bych rád přijel.

30.5.2016, 19:13

Odpovědět s citací
Ahoj Radku. Dík za avízo i za snahu o aspoň letmé setkání s Cyklobandou. Moc si toho vážím. Budeme se pak muset nějak domluvit na telefonech, snad tam bude lepší pokrytí signálem jak v Rychlebkách. Asterix si pěkně prodloužil trasu a najel hafo výškových metrů, než se nám povedlo setkat se. Ale dobré dílo se zdárně povedlo a mohli jsme aspoň pár hodin projet společně. Ještě že se mezitím v lesním baru dobře najedl.
Ještě uvidím, kudy povedu trasu, ale pokud na místě budeš až odpoledne, tak už zřejmě opustíme lesní cesty. V ten čas se už asi budeme vyskytovat na silnici, takže ti silniční lehokolo nebude na obtíž. Ale je to vskutku v rovině teoretiky, nedokážu odhadnout, jaké bude naše tempo v terénu a pro kterou variantu se nakonec rozhodneme.

31.5.2016, 15:20

Odpovědět s citací
Ahoj Cyklobandité. Přeposílám vám mírně upravený mail, co mi poslala majitelka penzionu.
Izby máme rozdelené do 2 kategórií:
kat.A izba (pokoj) č. 6 a7 – 3-lôžková + prístelka, WC a sprcha na izbe (na pokoji), cena je 10,- Eur/osobu/noc. Cena prístelky 5,-Eur/osobu/noc.
kat.B izba č. 2,3,4 – 2-lôžkové, WC a sprcha spoločná na chodbe. Cena je 8,-/osobu/noc
izba č. 5 - 2+1, WC a sprcha spoločná na chodbe. Cena je 8,-/osobu/noc, prístelka 5,- Eur/osobu/noc.
Pri penzione je park, kde je možné i stanovanie. (bez poplatku) Jednoposteľovú izbu nemáme, ale môžeme ubytovať jedného človeka v dvojposteľovej izbe.
Na rezerváciu izieb je potrebné zaplatiť zálohu vo výške 50% z ubytovanie. Prosím zašlite
odpoveď, či Vám vyhovuje.

Dle přihlášení patrně obsadíme 2 dvoulůžkové pokoje po 8 € č.3 a 4.: Pepa Munzi a Danka a Jirka s partnerkou Broňou. Se Zdeňkem a Jarykem se ještě domluvíme, zda obsadíme pokoj č.5 s přistýlkou ( 8 €,8 € a 5 € a nebo "půjdeme" do 3 lůžkového za 10 €. Dle poslední info Zdeněk preferuje pokoj za 10 €, já taky, kdoví na koho by totiž padla přistýlka v tom levnějším pokoji :wink: Uvidíme, co na to Jaryk. O stan je postarané
Co se týče jídla (večeří ) bude to ve stylu, jak jsme to měli ve Velké Kraši - Hukovicích. Majitelka nám připraví jednotné jídlo, ještě s ní proberu, co by se nejlépe hodilo. Pokud máte nějaké návrhy, tak sem s nimi. Zatím bych uvítal Vaše požadavky na počet večeří v ten který den, abych věděl, zda bude vůbec o čem jednat :wink: Potraviny (kvůli snídani) by měly být cca 200 m od penzionu, ještě ověřím na místě při průzkumu trasy.
Zálohu zaplatím ze svého, na místě se pak vyrovnáme.
Jak je vidět, pokoje volné ještě jsou k dispozici, tak kdo má zájem, ať se přihlásí. Trasa bude jistě zajímavá, spíše středně náročná na pomezí Kysuc a Oravy. Díval jsem se na profil, mělo by to dát kolem 1000 výškových metrů na 80 km. Pro lepší představu: V porovnání se sobotní trasou na Smrk (sraz ve Velké Kraši) to vychází cca o 400 výškových metrů méně, ale o 20 km více . Těch km bych se zase tak nebál, s malinkou troškou nadsázky můžu slíbit, že až se dostaneme do nejvyššího bodu (kolem 940 m.n.m.), tak pojedeme cca 35 km jen z kopce. Pokud by to byl moc velký strašák, nejsem proti zmírnění náročnosti. Koncem června projedu tu část trasy, kterou jsem ještě zatím nejel a budu vědět víc.

8.6.2016, 17:54

Odpovědět s citací
ahoj Mílo, jsem pro 3pokoj jako Zdenda. Pokud jsem to dobře pochopil, objednávám za sebe 2x noc a 2x večeři.
Jirka s Broňou na tom budou ohledně počtu dní stejně jako já.

8.6.2016, 18:34

Odpovědět s citací
Milane!Já také dvakrát večeři.Jsem rád,že Jaryk souhlasí s třípokojákem.Takže pětka a sní spojený mejdan je jasná. :wink:

8.6.2016, 19:37

Odpovědět s citací
Tak fajn kluci, zdá se, že spát budeme mít kde (3 lůžkový pokoj č. 6 nebo 7, dočasně už nyní překřtěný na "5") a pod zub se také něco najde. Jaryku, díky také za info ala Jirka+Broňa

8.6.2016, 20:10

Odpovědět s citací
Krtku, hlásíme se na 2 večeře 2x. Díky.

8.6.2016, 20:16

Odpovědět s citací
Ahoj Krtku, hlásím zájem o přespání ze soboty na neděli a jednu večeři.
Jestli budu moct v sobotu přijet dřív než k večeři, to až podle toho, jak nás pustí v práci, abych se mohl pár hodin vyspat. A podle toho vezmu vhodné kolo.
Už jsem zde dnes psal příspěvek - a nevidím ho, zmizel.

8.6.2016, 23:04

Odpovědět s citací
Díky všem za velice rychlou reakci ohledně jídla. Mám návrh trošku kopírovat poslední sraz, co se týče objednání konkrétního jídla. Tam se osvědčil v sobotu "Kuřízek" s brambory, takže bychom si jej mohli dát pro změnu v pátek večer a na sobotu se domluvíme přímo s paní. Klidně mi můžete napsat, jestli ještě máte chuť na repete od kuřete a nebo si "poručíme" něco jiného.
Radku, příjemně jsi mne překvapil, zdá se, že to myslíš docela vážně s tím že se přijedeš na nás podívat. Snad ti to vyjde časově co nejlépe. Jak to bude s tvým noclehem, tak to co nejdříve zjistím. Večer budu posílat mail majitelce ve věci jídla, tak se hned zeptám. Je tady možnost být s námi (se Zdeňkem a Jarykem a mnou ) na pokoji č. 6 ( as. "5") ve formě přistýlky a nebo sám na dvoulůžkovém pokoji č. 2. Záleží také, kolik by pak pro jednoho tento pokoj stál. Dám ti vědět.

9.6.2016, 16:17

Odpovědět s citací
Radku, takže si můžeš vybrat. Buď budeš mít dvoulůžkový pokoj č. 2 pro sebe za cenu 8 € a nebo se vmáčkneš do pokoje č. 6 ke Zdeňkovi, Jarykovi a mně. Jelikož je to třílůžkový pokoj, už zbyla jen přistýlka za cenu 5€. Záleží jak moc dobře se chceš vyspat, nevím, jak vypadá ta přistýlka. Také se nic zatím nezměnilo na tom, že "5" nechodí brzo spát :wink:

10.6.2016, 16:46
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další