Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 24.11.2017, 7:42

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Jarní sraz CYKLOBANDY 2016 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Jarní sraz CYKLOBANDY 2016
Zdeňku, to bude km :ok: Uvidíme, možná dáme někde scuka. Záleží dost na tom, jak se vyvine situace s plánovacím kalendářem v práci a také jak brzy ráno bys chtěl vyjet.

21.2.2016, 19:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Zdeno,
my jezdíme (autkem) na Rychlebky přes Poláky - je to rychlejší a hlavně rovnější, než po těch Českých kotárech přes Zlaté hory - pokud se mi to zdaří, najdeš trasy včetně profilu v příloze.
Zdraví a v Rychlebkách Nashle se těší Munzi :roll:

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

21.2.2016, 22:43

Odpovědět s citací
Pepo, dík za návrh. Pokud do toho můžu mluvit, tak přes Prudnik je to sice více po rovince, ale na kolo to není. Já to jel jednou a bohatě stačilo. Díky rovné silnici tam Poláci jezdí strašně rychle a o kamionech ani nemluvě. Moc místa tam na úzké krajnici není a byl jsem moc rád, když jsem měl trasu z Glucholaz do Bartultovic za sebou.
Druhá varianta je o mnoho lepší, nějaký ten vršek by cykloturistu typu Zdeněk neměl nějak moc potrápit :ok:

22.2.2016, 0:37

Odpovědět s citací
Bouhužel musím se z účasti omluvit. :(
Dověděl jsem se termín jisté vícedenní lehokolové akce, kde nemůžu chybět a je to zrovna ve stejnou dobu, akorát že u Břeclavi.
Tak snad zas jindy.

22.2.2016, 19:22

Odpovědět s citací
Když vidím ty příjezdy - nemám to ubytko protáhnout až do Po, bychom dali volačo ještě v Ne.

Zdeno, ty 3 místa pro Lenku s ? registruji, stejně jako -1 od LEHOKOLA.

A co další ? - termín uzávěrky přihlášek se blíží.

P.S. pro Á+PÁJU - pro Vás to má být stánek na pozemku Penzionu ?

Zdraví MUNZARATA z Beskyd, t.č. bachařící v Podkrkonoší :roll: :tired:

23.2.2016, 19:23

Odpovědět s citací
Pepčo, mi přijedeme v pátek dopoledne a pojedeme na kole v Pá, So i Ne. Zcela stejně jako v Losinách.

23.2.2016, 19:34

Odpovědět s citací
Ahoj, já přijedu v sobotu ráno, takže jednu noc.
V neděli bych mohl vyjet taky, mám to kousek :)
Nevím jak ostatní, ale já si objednám ty obědy, i když nevím, jestli nebudeme jíst někde na cestě

23.2.2016, 19:42

Odpovědět s citací
Partio,
podle toho jak to tam znám, tak bych fšem doporučoval polopenzi
(oběd dáme něgde cestou).
Pro úplnost a pořondek bych do toho 28.2.2016 potřeboval vědít, gdo, gdy a co scete (ubytko i papání) - abych to mohl v rámci ZÁVAZNÉ REZERVACE a/nebo osobně (jedeme tam na Velikonoce) upřesnit a domluvit.
My s Danou (když už tam budeme) jsme pro to tam přespat i z Ne na Po.

Zdraví a v Rychlebkách Nashle se těší Munzarata.

P.S.
Pokusím se i o volaaký návrh tras - by bylo do května co ladit ...
Asterix má projetou určitě hřebenovku ze Smrka do Javorníka a tak može v rámci přípravy naznačit zda resp. co by z ní doporučoval.

23.2.2016, 22:49

Odpovědět s citací
ahoj pepé,
Hrazdateam se z účasti s lítostí omlouvá, situace nám nedovolí přijet. Kdyby se cosik změnilo, budem improvizovat na poslední chvíli.

24.2.2016, 10:30

Odpovědět s citací
"Asterix má projetou určitě hřebenovku ze Smrka do Javorníka a tak može v rámci přípravy naznačit zda resp. co by z ní doporučoval."

To jsem nevěděl, že si mám vzít horáka :)
Pokud si dobře vzpomínám, tak ta cesta od Smrku nahoru, je celkem kamenitá.
Před pár lety byla dost rozbitá a tak tam navezli hrubé kamení. Možná, že už je to více udusané, ale ne na trekové kolo.
Pak od Hraniček k rozhledně na Borůvkové hoře je to už cesta po poli, lesní cesta apod., ale na treku opatrně. Já to jel na horáku.
Borůvkovou horu a Hraničky jsem jel loni viz: http://petmikeska.blogspot.cz/2015/07/rychlebske-hory-na-mtb-boruvkova-hora.html
Slyšel jsem, že po polské straně je to lepší, ale nevím v jakém je stavu

Doporučuji: rozhledna na Biskupské kupě, na Lánském vrchu u Žulové je stůl a židle v nadživotní velikosti (viz předešlý odkaz).Možná by nebylo špatné zajet do polské obce Zlaty Stok, kde je muzeum Zlatého dolu (lze zajet do podzemí) - http://www.kopalniazlota.pl/cs/, a odtud je to kousek do Paczkowa. Nebo zajet do Nysy - https://picasaweb.google.com/114673260498272148431/HistorickeMestaVOkoliJezerOtmuchowskieANyskie?feat=directlink

Za návštěvu stojí určitě i lesní bar (doufám, že ho všichni znáte)
No to je tak zatím všechno :)

24.2.2016, 19:50

Odpovědět s citací
Ahoj Pepo,
objednáváme si místečko pro stan. Dojedeme v pátek večer, musím být ještě v práci, takže počítáme kolem 20 hod.Polopenzi na sobotu, snídani na neděli. Po snídani se s Vámi rozloučíme a pojedeme po vlastní ose ku domovu. Dále objednávám přijatelnou trasu bez šotoliny a šílených kopců. Děkuji.

24.2.2016, 23:08

Odpovědět s citací
Ahoj Pepo!Já přijedu v pátek,polopenzi na sobotu a snídani na neděli.V neděli po vlastní ose domů.Díky mé nemocenské,budu mít míň dovolené.Návštěva lesního baru by byla skvělá.Já tam byl v říjnu a moc se mi tam líbilo.Zdeněk

25.2.2016, 6:26

Odpovědět s citací
Ahoj Pepo, já to mám prakticky totožné s objednávkou jídla jako Zdeněk. I ten lesní bar bych uvítal, zatím jsem jen mohl koukat na fotky od Petra, který je sem tam pověsil na web. A divit se, že u nás může něco takového tak dlouho fungovat. Asi se ještě po horách pohybuji jen ta lepší povahová část lidí. Co se týče poznámky od Áji na kopečky a protože tě znám...přimlouvám se za stejné, minimálně pokud Danka ještě nemá to elektro kolo.
To. Ája. Jemnou šotolinu bys asi klidně dala, to je často lepší než asfalt, ale myslím, že jsi spíše nechtěla kamenitý a hodně drncavý povrch cest - nemýlím - li se. Já taky raději jezdím po něčem hladším.

25.2.2016, 10:53

Odpovědět s citací
Krtku, přesně tak, tu šotolinu si představuju s těmi velkými šutříky, které jsou fakt nepříjemné.
Lesní je super, byla jsem tam nejen na kole, ale i na běžkách. To se jen tak nevidí.

25.2.2016, 18:38

Odpovědět s citací
Ahoj Pepčo.....Jirka a já si objednáváme: na 2 noci 2 postele, So - 2x polopenze, Ne - 2x snídaně.
Ohledně tras, myslím, že ta hřebenovka je opravdu jen na běžky a horáce.
Budu se asi opakovat, ale jen tak pro formu...ANO - lesní bar, Borůvková hora s možným občerstvením V Travné http://www.uoravcu.cz/ a případný návrat přes PL. Návštěva Paczkówa, Otmuchowa, Javorník /zámek - muzeum dýmek a fajfek..Javorník /motokáry -maj tam pěkný stroje!...Žulová, Račí údolí..atd.atd

25.2.2016, 18:54
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další