Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.6.2018, 17:03

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 "Drobné" zdržení 
Autor Zpráva
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek "Drobné" zdržení
Ahoj všichni,
stala se mi velice nepříjemná věc, nejen, že jsme doma měsíc neměli jeden počítač, ale ten druhý, malý, nám naprosto nekompromisně napadly viry. Výsledkem byl totální kolaps celého stroje a zničená strašná spousta dat včetně rozpracované galerie ze Stráže a části chystané změny webu. A to jsem ještě rád, že se to nedotklo disku jakožto hardware.
Změna webu bude provedena příští týden, galerii si ted netroufám jakkoliv odhadovat, ta to chytla tak moc, že jsem ji musel dát pryč a musím ji udělat celou odznova. Zdrojových fotek se to naštěstí nedotklo, takže Táňa je znova posílat nemusí.
Děkuji Dais za povídání o Stráži, je opět zcela originální, zveřejním ho současně s designem.
Raddy, pomůžu Ti samozřejmě, s čím budu moct, snad se (už) příští týden urvu i na Skypa, dohodneme se.
A co se týče Anonymů, kteří nám posílají vtipy a zásobují nás kdečím, vyřešit by se to dalo velice jednoduše tak, že možnost přispívat do Tlachárny by byla podmíněna registrací. Jinak řečeno: číst může kdokoliv, psát a odesílat příspěvky pouze registrovaní uživatelé. To ovšem nechám na zvážení, takové opatření zavedu raději až po dohodě.
Snad jsem na nic nezapomněl. Ted si jdu hajnout, večer jdu na noční.
Mějte se! :wink:

6.10.2006, 14:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Nová ůprava titulní stránky se mi líbí.Daisino povídání nemá chybu,po přečtení jsem skoro taky bzučel a jen přísný pohled mojí maminy mě odradil cucnout si její krve.Mimochodem,při čtení ukončil svůj život pod mojí rukou další pištící příživník. :twisted:

18.10.2006, 6:26

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak jsem si to taky precet,je to pekne,ale je tam tolik zzzzzz,ze se to cte tezce.Holt TEZKA literatura :D

20.10.2006, 7:52

Odpovědět s citací
Příspěvek 
souhlasím s tebou 8)

20.10.2006, 8:49
Profil Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jó to je holt ten těžký život s komárama :wink:

23.10.2006, 7:15
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ]