Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.6.2018, 2:51

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Stráž video 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek Stráž video
Tak jsem překonal první krok a dnes jsem slavnostně nahrál video ze Stráže do počítače. Neodolal jsem pokušení a přehrál jsem si Táňu jak znázorňuje zvonění mobilu. Fakt paráda. Táňa mě určitě začne milovat až ji to předám na DVD. Jen nevím, jestli budu moci přijet na příští sraz :twisted: 8) . Asi to risknu radši bez kamery :D
Začnu to pomalu stříhat, ale bude to mazec. Má to přes 90 minut

2.12.2006, 22:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Yarisi ty nás ale dobře napínáš. :twisted:

2.12.2006, 22:08

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Já nenapínám, jenom dávám na vědomí, že už přišel den D. Nejhorší je začít. A takové dlouhé video sestříhat docela trvá. Jenom když to máš několikrát prohlédnout vždy 90 min, tak to je nářez :) 8)
Nevím, kolik snesete. Mám stříhat co nejvíc nebo mám s nůžkama šetřit?

2.12.2006, 23:14
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Podle mého názoru je lepší o něco delší záznam, když tam bude vše důležité a hezké. Tánu jsem žel neviděl, jak předvádí zvonící telefon, alespon si to ted nevybavuji, takže o to osobně prosím. :wink: Držim palec!

2.12.2006, 23:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Nebude mi vadit když to bude kapánek delší.Jsou to zážitky které si rád připomenu.A na přehrávači není problém přeskočit některé pasáže. :wink:

3.12.2006, 10:16

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tedy, je to pro mě velmi smutné a odstrašující,že ani já si nevybavuju :shock: ,že bych něco takového,jako zvonící telefon předvedla. :!: Zřejmě za to můžou ty rumové pralinky od Andyho.A když už Yaris napsal,že snad raději přijede bez kamery,tak to fakt musí být,jak by řekl Tedyš,hustý.Zřejmě to budu muset zcenzůrovat před rodinou,páč by mi ho už na výlet rodičové nepůjčili. :(

3.12.2006, 21:37

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Lehce napovím: Buch...buch...buch... :twisted:
Táňo co bych pro Tebe neudělal. Máš u mě 1xDVD v plné kráse pro Tebe a 1x s cenzurou pro rodinu. Jestli je popleteš, to už je na Tobě... :twisted: :roll:
A že je to hustý, to si piš :D

3.12.2006, 22:14

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jen houšť jen houšť.. nepřátel se nelekej, na množství nehleď....... jen ať je to co nejdelší a je tam fšééééécko :wink: jo a budeš zas dělat i kompletní fotogalerii? já jen že mám doma pro tebe pořád to cédo......

4.12.2006, 8:21

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak jsem se do toho ponořil a řekl bych, že to video vypadá nečekaně dobře.
Řekl bych, že zatím nejlíp co ze srazů bylo natočeno. A taky nejvíc. Na stříhání toho moc není, takže to bude mít kolem 85-90 minut. To je zatím odhad. Tudíž nevím, kolik budu moci přidat fotek. Na současná media se vejde 120 min. Ikdyž už jsem četl o daleko větších, ale ty zatím nejsou v prodeji. Ale i těch 120 min by mělo stačit na přidání nějakých 300 fotek k videu.

Takže kdo by měl zájem o dvojalbum DVD-video + CD-foto (nebo DVD foto), tak dejte vědět. Kdo upřednostní výběr fotek do videa v max možném počtu, dejte vědět.
Neboli zeptejte se k výše uvedeným variantám na co chcete a já odpovím na co budu chtít :D :twisted: :roll: :roll:

Dais ty fotky si budu muset vyzvednout, neboť situace je vážná, nikoliv však kritická :D Já Ti zavolám.

Nechci slibovat, jen nezávazně. Mohlo by to být ještě pod stromeček. Budete mít nějaké volno a třeba i chuť zavzpomínat. Budu se snažit, ale záleží to na mnoha okolnostech, nejen na mé vůli a snažení :twisted: 8) :)

Takže pokud vše klapne podle mých tužeb a představ, tak budu milánkové potřebovat, abyste na můj majlíček poslali vaše ctěné adresy, na které by mohl přijít kouzelný balíček :twisted: :roll: :roll: :roll: :twisted:

Takže yaris@cyklobanda.com nebo drevos@drevos.cz

4.12.2006, 10:34
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak pokud jde o nas: fotky mame vsechny, takze se hlasime o filmove DVD a prejeme si zaznam co nejvice udalosti :) :wink:
Az bude, bude, radeji nespechej, Ty nase zlato, at to stoji za to :D

4.12.2006, 11:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Yarisu.. ty yfotky nepotřebuju, nebjsem si uvědomila, že je vlastně už mám od Andyho....... takže odvolávám co jsem odvolal a slibuju, co jsem slíbil..... a stačí mi ze Stráže jen to video, ale NECENZUROVANÉ :!: :mrgreen:

8.12.2006, 8:39

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Pro Yarise,
Nikde zde nevidím,kam a kolik korun českých za DVD zaslat.Mně by vyhovovalo číslo účtu,popřípadě dobírka.

8.12.2006, 11:18

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Táničko nespěchej. Já Vám dám zavčas vědět.
Mělo by to být jako minule. Udělám tady vzorovou kalkulaci
Medium Light Scribe cca 20 Kč ( novinka, potisk vypálím sám a nemusím nikam jezdit a cena je o chlup nižší a je pěknější)
Obal cca 5 Kč ( pro 1 i 2 media je stejná cena)
Obrazová část obalu cca 11,50 Kč (to po mě chce tiskárna)
Takže si to každý spočítá.Pokud bych to posílal dobírkou, tak odhad je asi
do 25 Kč. Záleží na váze a způsobu balení.
Další náklady jako je cestovné, tištění barevné fotopředlohy pro obaly, potisk CD a hromada dalších hloupostí jde na náklady Studia yaris ltd :roll: 8)
Takže shrnuto a podtrženo: Za cenu s případnou dobírkou se dostaneme na max nějakých 80 Kč a to si myslím, že i za video nevalné úrovně není až tak mnoho.Nebo :?: :?: :?:

P.S. Táni, Tvé obavy ohledně Tvé filmové role jsou zcela neopodstatněné. Myslím si, žes to zahrála skvěle:roll: :roll: :roll:

8.12.2006, 15:26

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Dávám na vědomí, že pracuji na videu neustále, ale teď chodíme denně do nemocnice za dcerou, takže se mi trochu nedostává času.

Fotek je cca 1000 ks, takže je rozdělím na jednotlivé dny. Půjde to editovat jak na PC,tak na DVD přehrávačích.

Měli byste zájem, abych je udělal s podkresem hudbou jako minule, ikdyž budou mimo video samostatně?

Kromě asi tří nebo čtyř autorů (Milka,yaris a ještě někdo) jsou upravované, tedy zmenšené, takže nepoužitelné pro výrobu klasických papírových fotek.
Takže pokud by si někdo chtěl nechat udělat papírové foto, tak bych to připravil na extra medium. Je to finančně záležitost do 20 Kč dle tipu media.

Jinak prosím o trpělivost, je to opravdu velké a náročné na zpracování (tedy čas a tvůrčí nápad) :roll: :) 8) :roll:

10.12.2006, 21:19

Odpovědět s citací
Příspěvek 
já bych hlasovala pro hudbu - má to s tím úplně jiný šmrnc - tudíž odvolávám co jsem odvolal a slibuju, co jsem slíbil.... a když to bude s hudbou a uspořádané podle dní, tak ty fotky nakonec taky beru.... .....
... a už je to fakticky poslední verze mých požadavků :wink:

11.12.2006, 8:12
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další